O nas

Fantasy Premier League to w największym skrócie gra, w której co tydzień wybieramy, jaki piłkarz strzeli nam w głowę, jaki w kolana, a jaki — nie przepraszam, bo później będą padać tylko gorsze słowa — w dupę.

Bardzo to lubimy. Coś jest z nami nie tak.

Nasza liga wywodzi się ze społeczności Forum Football Managera. Pierwszy temat o FPL powstał tam już w 2007 roku. Zwykle gra około 30-40 osób, ale z sezonu na sezon jest nas coraz więcej. Rozgrywki 2022–2023 są o tyle wyjątkowe, że po raz pierwszy postanowiliśmy otworzyć się na osoby z zewnątrz. Nasza liga jest moooocno aktywna; w weekendy buzuje wręcz od postów, radości, frustracji i dymów — w proporcjach, które gracz z doświadczeniem w fantasy na pewno potrafi odgadnąć. Dlatego też chcielibyśmy podzielić się ze światem tym (nie)szczęściem.

Na co dzień angażujemy się na swoim Discordzie, prowadzimy epizodyczny podcast, blogujemy, robimy podsumowania kolejek w wykonaniu naszym i kolegów, prowadzimy płatną ligę, gdzie obdarowujemy się piwkami za dobre wyniki… trochę tego jest.

Jeśli zainteresowało cię to, co czytasz, stworzyliśmy tę stronę właśnie po to, by pokazać, że FPL z nami nie gryzie. Także wbijaj na Discorda i do zobaczenia przy którymś gameweeku!